O sklenářství SAŠ GLASS

Jsme sklo v Praze od roku 1996

  • menší i velké prémiové projekty
  • spolupracujeme s architekty
  • sami jsme si prošli výpojem sklenářství v ČR

Naše firma působí na českém trhu již od roku 1996. Od té doby se neustále rozvíjí a získala si množství stálých spokojených zákazníků.

U zrodu firmy stáli dva mladí lidé pracující ve velmi skromných podmínkách garáže v Rudné u Prahy. V těchto začátcích jsme poskytovali pouze základní sklenářské práce jako řezání skel a zrcadel, zasklívání oken a dveří. Ani na přepravu skel jsme neměli moderní nákladní auta. Co nám ale nechybělo, bylo nadšení pro sklenářskou práci, píle a pracovitost, které dovedli naši firmu tam, kde si dne stojí.

V roce 1998 jsme postavili nový objekt v Rudné u Prahy. Nabídku jsme rozšířili o broušení, vrtání a pískování skel.

V roce 2000 byla otevřena nová vzorková prodejna a výrobna na Plzeňské ulici v Praze 5. Zakoupili jsme automat na broušení a leštění hran skel, poloautomatickou vrtačku a vznikla nově vybavená výrobna pro rámování a paspartování.

V průběhu let jsme neustále inovovali naši výrobu a technologie. V roce 2009 prošla naše vzorková prodejna v Praze na Plzeňské ulici celkovou rekonstrukcí. Začátkem roku 2010 jsme naši firmu dále rozšířili o další výrobní prostory v areálu nemocnice Motol. Zde jsme vytvořili výrobnu na lakování skel a je zde také umístěn nově zakoupený automat na fazetování skel.

Nyní má naše firma 10 zaměstnanců, vlastníme moderní stroje na zpracování skla a nákladní automobily pro profesionální přepravu našich výrobků. Neustále sledujeme nové trendy v našem oboru, inovujeme výrobu a snažíme se do ní přinášet stále nové nápady. Jelikož naše současné prostory začínají být vzhledem k neustálému rozšiřování sortimentu výrobků nedostačující, plánujeme v blízké budoucnosti další rozšíření naší firmy. Čeká nás výstavba nové výrobní haly v Rudné u Prahy, která nám umožní sjednotit naše současné výrobní prostory pod jednu střechu a zakoupit další profesionální stroje, které si neustálá inovace technologií žádá.

Dlouhodobě spolupracujeme s mnoha vynikajícími architekty a interiérovými designéry. Dokážeme Vám pomoci všude tam, kde řešením je sklo.

Naše výrobní prostory a vybavení

Pracujeme se sklem
od roku 1996